İş dünyası Toplantılarınız Eğitimleriniz Video konferans Ortak çalışmalar için İnovatif Akıllı Tahtalar

İş Dünyası için İnteraktif Çözümler

İş dünyası için hazırladığımız özel çözümlerimizle daha akıllı çalışın. Harika ortak çalışma alanları yaratabilmeniz için gerekli olan inovatif akıllı tahtalar ve yazılım çözümlerimiz ile çalışmalarınız çok daha verimli hale gelecek.

Daha fazla bilgi

Eğitimde dijital yenilik

Akıllı Tahta ile Ortak Çalışma

Profesyonel akıllı tahtamız, Emkotech Nova S ve yazılım çözümlerimiz sayesinde çalışanlarınızın daha verimli bir şekilde ortak çalışmalar düzenleyebileceği modern bir iş yeri yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Çalışmalarınıza ilham katacak dokunmatik tahta ile iş arkadaşlarınızla birlikte beyin fırtınası yapın, projeler planlayın, sunumlar hazırlayın.

Eğitimde dijital yenilik

Video Konferans

Zoom, Microsoft Teams, Skype gibi video konferans programlarıyla tam uyumlu olan akıllı tahtalarımız ile ofis dışındaki iş arkadaşlarınızla ortak çalışmalar düzenleyin. Dokunmatik ekranınızı kullanarak harika sunumlar hazırlayın ve ekranınızı eş zamanlı olarak paylaşın.

Eğitimde dijital Yenilik

Emkotech Akıllı Tahta ile neler Yapabilirsiniz?

QR kod ile hızlı ekran paylaşımı

Akıllı tahtanızda bulunan QR kodu mobil cihazlarınızla okutarak mobil cihazınızın ekranını anında akıllı tahtanıza yansıtın. Akıllı tahtanıza yansıtılan ekran görüntüsünün üzerine istediğiniz gibi yazıp, çizip tüm katılımcılarla hemen paylaşabilirsiniz.

Uzaktan işbirliği

Video konferans programları ve akıllı tahtanızın pratik araçları sayesinde dünyanın her yerinden katılımcılarla verimli toplantılar düzenleyin. Akıllı tahtanızın ekranını tüm katılımcılarla eş zamanlı olarak paylaşın. Yazı tahta özelliğini diğer katılımcılarla paylaşarak ortak çalışma alanı yaratın.

Ekran kontrolü ve dosya paylaşımı

Akıllı tahtanızın ekranını tüm katılımcıların mobil cihazlarına yansıtabilir, mobil cihazlarınızdan akıllı tahtanızı kontrol edebilir, tüm katılımcılar için ortak çalışma alanı yaratın. Mobil cihazlarınızdaki istediğiniz dosyaları akıllı tahtanızla ve katılımcılarla anında paylaşın.

Eğitimde dijital yenilik

Emkotech Nova S3'ü Yakından Tanıyın

  • 65″, 75″ ve 86″ boyut seçenekleri ve 4K Ultra HD ekran çözünürlüğüyle her açıdan harika görüntü kalitesinin tadını çıkarın.
  • 40 adet çoklu dokunuşa imkan sağlayan ve kağıt benzeri yazı deneyimi sunan yenilikçi dokunmatik paneli ile iş arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yapın.
  • Hızlı yerleşik Android 11 bilgisayarı ve yüklü gelen interaktif yazılımları ile çalışmalarınıza hız katın.

Eğitimde dijital yenilik

Akıllı Tahtanızı profesyonelleştirin!

Akıllı tahtanıza ek olarak satın alabileceğiniz aksesuarlar ve ek modüllerle akıllı tahtanızı güçlendirebilirsiniz. Aksesuarlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Geniş Açılı Kamera

4K çözünürlük, kaliteli mikrofon ve geniş açılı mercek ile video konferans görüşmeleriniz için ideal çözüm.

OPS Bilgisayar

Entegre edilebilen OPS bilgisayar ile akıllı tahtanızda Windows işletim sistemini ve sunduğumuz interaktif yazılımları kullanabilirsiniz.

Magic Pen

Emkotech Magic Pen ile Windows Ink Workspace'i kullanın. Basınca duyarlı kalem ucu ile çizgi kalınlığını ayarlayabilirsiniz.

NFC Okuyucu

Entegre edilebilen NFC okuyucu sayesinde akıllı tahtaya giriş, sadece daha önce tanımlanmış NFC kartlarla sağlanır.

Uzaktan Yönetim

Özel yazılımımız sayesinde istediğiniz kadar akıllı tahtanızın birçok özelliğini uzaktan yönetebilirsiniz.