Emkotech Pilon Sistemi

Akıllı tahtadan akıllı hareket…

Emkotech Pilon sistemi ile akıllı tahtanıza aşağı-yukarı hareket kabiliyeti kazandırın! Özel ayak sistemi sayesinde akıllı tahtaya hareket kazandıran Emkotech Pilon yukarı-aşağı hareketi ile boy farkını ortadan kaldıracak.

Daha fazla bilgi
Eğitimde dijital yenilik

Eğitimi harekete geçirin!

Emkotech Pilon sisteminin aşağı yukarı hareket mekanizması sayesinde Emkotech akıllı tahtanızı istediğiniz herhangi bir yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. 65", 75", 86" ölçülerinde Emkotech Nova S3 ve Emkotech GO+ akıllı tahtalarımızla kullanıma uygundur.

Aşağı-yukarı hareket

Aşağı-yukarı hareket kabiliyeti

Emkotech Led Giyotin Sistemli Sınıf

Emkotech Pilon Manuel

Makara ve halat sistemiyle aşağı yukarı hareket kabiliyeti sağlayan Emkotech Manuel Pilon modeli ile güç gerektirmeden akıllı tahtanızı anında istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz.
Manuel

Emkotech Pilon DC

Sahip olduğu güçlü motoru sayesinde akıllı tahtanızın yüksekliğini, özel uzaktan kumandası aracılığıyla, sorunsuz ve hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
Motorlu

Eğitimde dijital yenilik

İster motorlu ister manuel

Emkotech Pilon sisteminin manuel olarak kullanımının yanı sıra Emkotech Pilon DC modeli sayesinde kumanda sistemi ile uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Akıllı tahtanın her iki yanında bulunan alüminyüm sütünlar sayesinde yükseklik ayarını her zaman stabil ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Emkotech Wings
Eğitimde dijital yenilik

Emkotech Pilon sistemini kanatlandırın!

Emkotech Pilon sistemi ile kombinleyebileceğiniz Emkotech Wings sayesinde akıllı tahtada çalışmalarınızı yaparken yan kanatlarında yer alan yazı tahtasının iki yüzünü de rahatça kullanabilirsiniz.

2 adet katlanabilir yazı tahtası