Eğitim Anaokullar İlkokullar Ortaokullar Liseler Üniversiteler için Akıllı Tahta Sistemleri

Dijital ve Analog Teknolojileri Birleştiren Tasarımlar

Eğlenceli ve interaktif bir eğitime merhaba deyin! Her seviyedeki eğitim kurumları için hazırladığımız özel akıllı tahta sistemlerimizle dijital ve analog teknolojileri bir araya getiriyoruz. İlham verici modern sınıflar ve öğrenme ortamları oluşturabilmenize olanak sağlayacak inovatif akıllı tahta sistemlerimizle tanışın.

Daha fazla bilgi

Eğitimde dijital yenilik

Yükseklik ayarlı sistemler

Yukarı aşağı hareket kabiliyeti sunan yükseklik ayarlı akıllı tahta sistemlerimiz sayesinde boy farkını ortadan kaldırın. Giyotin sistem ile akıllı tahtanızın önüne yukarı aşağı hareket edebilen geniş bir emaye yazı tahtası konumlandırabilir, Lift sistem veya Pilon sistemi ile akıllı tahtanıza yukarı aşağı hareket edebilme kabiliyeti kazandırabilirsiniz.

Eğitimde dijital yenilik

Yazı Tahtası Sistemleri

Yazı tahtası sistemleri sayesinde akıllı tahtalarınıza 4 adet ek yazı alanı kazandırın. İhtiyacınız doğrultusunda, Emkotech sürgülü sistem veya Emkotech Wings modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

AirClass Akıllı Tahta Uygulaması

Eğitimde dijital Yenilik

Akıllı Tahta Sisteminizi Dilediğiniz gibi Özelleştirin

Mobil veya sabit kullanım

İster yukarı-aşağı hareket ettirin isterseniz istediğiniz yere taşıyın… Sunduğumuz mobil çözümlerle akıllı tahtanızı istediğiniz yere rahatça hareket ettirebilirsiniz. Emkotech Lift sistemi sayesinde akıllı tahtanızın kontrolu sizin elinizde.

Akıllı tahta sistemlerini kanatlandırın

Emkotech Wings sayesinde akıllı tahtada çalışmalarınızı yaparken yan kanatlarında yer alan yazı tahtasının iki yüzünü de rahatça kullanabilirsiniz. Emkotech Lift, Emkotech Pilon sistemlerimiz ile kombinleyebilirsiniz.

İster motorlu, ister manuel

Emkotech Pilon sisteminin manuel olarak kullanımının yanı sıra Emkotech Pilon DC modeli sayesinde kumanda sistemi ile uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Akıllı tahtanın her iki yanında bulunan alüminyüm sütünlar sayesinde yükseklik ayarını her zaman stabil ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.